زمان بندی | مدت | برنامه | جزئیات | توضیحات |
پاویون بنیاد علم و فناوری مصطفی(ص) در نمایشگاه اینوتکس (غرفه 506) سه شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه 20، 21 و 22 اردیبهشت | ||||
سه شنبه 1401/02/20 |
| کانتر منتخبان در پاویون | ارائه اثر منتخبان در کانترهای اختصاص یافته در غرفه(پاویون بنیاد) |
|
12-13:30 | 90″ | کافه علم(1) | کامپوزیت های پایه کربنی و ذخیره سازی گرمای نهان
| مهدی ملکی (عضو هیئت علمی دانشگاه علم و صنعت) |
16-17:30 | 90″ | کافه علم(2) | The Next Generation Membranes for Water Desalination | Woei Jye Lau (Associate Professor, University of Technology Malaysia) |
چهارشنبه 1401/02/21 |
| کانتر منتخبان در پاویون | ارائه اثر منتخبان در کانترهای اختصاص یافته در غرفه(پاویون بنیاد) |
|
10-11:15 | 75″ | کافه علم(3) | Dynamic behavior of Wrap Faced embankment on soft soil
| Ripon Hore )Senior Assistant Engineer, Engineering Department of Bangladesh( |
11:30 – 13:00 | 90″ | کافه علم(4) | Novel Insights to Improve Learning and Memory
| Pike See Cheah (Associate Professor, University of Putra Malaysia) |
14-15:30 | 90″ | کافه علم(5) | طوفان سایتوکاینی و جلوگیری از آن در بیماران مبتلا به کووید-19
| محمد علی خیامیان (پژوهشگر پسادکتری دانشکده مهندسی برق دانشگاه تهران) |
پنج شنبه 1401/02/22 |
| کانتر منتخبان در پاویون | ارائه اثر منتخبان در کانترهای اختصاص یافته در غرفه(پاویون بنیاد) |
|
رقابت نهـایی (سالن پویـش دارو) جمعه 23 اردیبهشت | ||||
9-9:15 | 15“ | افتتاحیه | – تلاوت قرآن کریم – سخنرانی و گزارش رئیس دبیرخانه دومین دوره رقابت (دکتر رفیعی) |
|
9:15 – 10:15 | 60“ | ارائه حوزه سلامت و فناوری های پزشکی | 1- Ali Khayamian 2- Alireza Mirbagheri 3- Seyed Ali Mousavi 4- Pike See Cheah | ارائه هر طرح :5″ پرسش و پاسخ داوران: 4″ جابجایی ارائه دهندگان:1″ شور داوران در انتهای حوزه: 15“ |
10:15 تا 11:15 | 60“ | ارائه حوزه محیط زیست، آب و انرژی | 1-Hadi Atapour 2-Mahdi Maleki 3-Hamed Sadeghi 4-Woei Jye Lau | ارائه هر طرح :5″ پرسش و پاسخ داوران: 4″ جابجایی ارائه دهندگان:1″ شور داوران در انتهای حوزه: 15“ |
11:15 تا 11:30 | 15“ | استراحت |
|
|
11:30 تا 12:15 | 45“ | ارائه حوزه معدن و صنایع معدنی | 1-Ayda Mir heidari 2- Hossein Molayemat 3- Amir Arsalan Seraji | ارائه هر طرح :5″ پرسش و پاسخ داوران: 4″ جابجایی ارائه دهندگان:1″ شور داوران در انتهای حوزه: 15“ |
12:15 تا 13:00 | 45“ | ارائه حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات | 1-Mehrdad Agha Mohammad Ali 2- Mohammad Ali Akhaei 3- Hossein Zabihi | ارائه هر طرح :5″ پرسش و پاسخ داوران: 4″ جابجایی ارائه دهندگان:1″ شور داوران در انتهای حوزه: 15“ |
13 تا 13:30 | 30“ | نماز و نهار |
|
|
13:30 تا 14:15 | 45“ | ارائه حوزه حمل و نقل | 1- Saeed Bostan Manesh 2- Amir Hossein Ghadamsoltani 3- Ripon Hore | ارائه هر طرح :5″ پرسش و پاسخ داوران: 4″ جابجایی ارائه دهندگان:1″ شور داوران در انتهای حوزه: 15“ |
14:15 تا 15 | 45“ | ارائه حوزه اقتصاد و تامین مالی | 1- Hossein Baan 2- Saeedeh Momtazi 3- Mahdi Nouri | ارائه هر طرح :5″ پرسش و پاسخ داوران: 4″ جابجایی ارائه دهندگان:1″ شور داوران در انتهای حوزه: 15“ |
جمعه 1401/02/23 |
| کانتر منتخبان در پاویون | ارائه اثر منتخبان در کانترهای اختصاص یافته در غرفه(پاویون بنیاد) |
|